Блоги

В 2017 году не важно - какие события и как происходят, важно лишь то, как о них расскажут. Не важно, сколько у тебя вышиванок в шкафу, вопрос в отмашке и команде дискредитировать тебя, твой город, твоих близких. Всего за месяц можно заклеймить любого и обвинить в ватанутости или поедании асфальта на завтрак. 

Коли мені кажуть, що мій Донбас вже не мій, що його зірка на небосхилі України згасла, я заплющую очі. По-перше, щоб не бачити того, хто це говорить. По-друге, щоб згадати свій дім. Адже він належить мені попри всі перешкоди, відстань та "закони" окупантів, за якими - вже начебто й не мій

Як і всі родини, наша під час Другої світової втратила родичів. Також я маю, що розказати про своїх дідусів, що повернулися додому, але не хочу. Вони були солдатами, ніколи не пишалися участю у війні, ніколи про неї не говорили. Вони її ненавиділи, сильніше ненавиділи лише 9 травня.

Декабрь – это месяц, когда во всем мире активизируется обсуждение проблем серьезного заболевания - синдрома приобретенного иммунодефицита AIDS (СПИДа). Активисты  рассказывают о навыках безопасного поведения и средствах защиты от ВИЧ-инфекции и напоминают, что в цивилизованном обществе недопустима стигматизация людей по ВИЧ-позитивному статусу.

Вчора у Київській обласній школі вищої спортивної майстерності (м. Бровари) завершився Чемпіонат України з бойових єдиноборств «Комбат самозахист ІСО». Спортивні бої проходили на татамі, професійному боксерському рингу та у восьмикутному рингу октагон.

Життя крихке: якщо сьогодні ти щасливий і насолоджуєшся тишею та спокоєм, ніхто не знає, що з тобою буде завтра. Про те, як життя залежить від волі Бога та стосунків між людьми, розказали глядачам під час музичної вистави-присвяти українському війську "Епістолярні хроніки" (за віршами поетів Уляни Галич та Сергія Татчина) Роман Коляда і Соня Сотник.

Страницы