Блоги

Честно, год почти собирался написать статью по коллаборантах, но все никак руки не доходили + тема скользкая и неоднозначная, ее можно трактовать, как угодно, и перевернуть с ног на голову любые тезисы .

13 марта 2014 года в Донецке было днем, который поставил главный вопрос. Кто такие мы? Он был очерчен флагами нашей страны по знаменитому донецкому ветру. Написан кровью на брусчатке нашей центральной площади.

Істерика – явище, яке нагадує обстріл. Ти стоїш десь просто собі на вулиці, а навкруги падають снаряди. Один за одним, один за одним. Чи вдарить по тобі? 

Усі війни йдуть за зміну ландшафтів. Першими це зрозуміла кочова тріада кіммерійців, скіфів і сарматів. Саме вони опанували Дике поле курганами. Козацький геній спромігся оберігати і рельєф, і метафізичну душу вольниці. Степовий дух жив у високих могилах і сторожових заставах.

Давайте поиграем в игру. Вы собираете манатки, оставляете дом, квартиру, быттехнику и едете в неизвестность. На кармане у вас 200-1000 грн. Ну или 2000 тыс. грн. Вы собираетесь быстро, очень быстро, ибо на хвосте у вас ФСБ, ГРУ или НКВД. Ну или просто прямо над вашим домом летают снаряды

Громадська організація при підтримці Мінсоцу випустила «гру» «Переселенська блуканина». І якщо роздивитися глибше, ця «новинка» — просто останній level. Він про те, що ілюзій більше немає. Допомоги не буде, а ті, хто взявся було піклуватися, насправді засвоїли лише піар та креатив. В грі навіть є користь, бо тобі нарешті кажуть правду. Ми можемо запросити тебе на презентацію та каву-брейк, але виживати будь люб’язний сам.

В 2017 году не важно - какие события и как происходят, важно лишь то, как о них расскажут. Не важно, сколько у тебя вышиванок в шкафу, вопрос в отмашке и команде дискредитировать тебя, твой город, твоих близких. Всего за месяц можно заклеймить любого и обвинить в ватанутости или поедании асфальта на завтрак. 

Коли мені кажуть, що мій Донбас вже не мій, що його зірка на небосхилі України згасла, я заплющую очі. По-перше, щоб не бачити того, хто це говорить. По-друге, щоб згадати свій дім. Адже він належить мені попри всі перешкоди, відстань та "закони" окупантів, за якими - вже начебто й не мій

Страницы